Розробка операційної моделі

Операційне управління – це підвищення ефективності перетворення вхідних даних у вихідні за допомогою планування, організації та контролю бізнес-операцій. 

Ваш бізнес повинен встановити відповідні процеси та практики, щоб забезпечити ефективність бізнесу та довгострокову стійкість. 

Операційна модель показує, якою є ефективність використання ресурсів у Вашій повсякденній діяльності. По суті, вона демонструє, як Ви створюєте та надаєте свої продукти та послуги своїм клієнтам. 

БІЛЬШЕ

Якщо ваша операційна модель спроектована належним чином, це допоможе підтримати швидкі та ефективні зміни у вашому бізнесі. 

   

БІЛЬШЕ

Дізнайтеся про основні операційні моделі.

Операційні ризики та страхування

Важливо знати, як ідентифікувати ризики і відповідно пропонувати дії і механізми для мінімізації впливу цих ризиків на Ваш бізнес. Потенційні ризики повинні постійно контролюватися для забезпечення безперебійної діяльності та стійкості бізнесу

Управління ризиками

Ризик являє собою потенційну можливість виникнення подій або обставин, які негативно впливають на Ваш бізнес. 

Ризики, пов'язані з дотриманням законодавства або інших нормативних актів, можуть викликати у Вас юридичні проблеми. Фінансові ризики можуть порушити Ваш грошовий потік. Ризики у Вашій бізнес-діяльності можуть перешкоджати здатності Вашого бізнесу генерувати вартість. Екологічні ризики можуть серйозно підірвати Ваш бізнес. Всі ризики можуть перешкодити досягненню Ваших стратегічних цілей і завдати шкоди репутації Вашого бізнесу.

Незважаючи на складність, виявлення та управління ризиками є ключем до розуміння їх суті та мінімізації їх впливу на Ваш бізнес. Вивчіть можливі ризики, які можуть вплинути на Ваш бізнес, і завантажте шаблон, який допоможе Вам оцінити їх.

Плани управління ризиками повинні підкреслювати загальні ризики, які можуть виникнути у Вашому бізнесі, і передбачати стратегії боротьби з ними. Вони повинні координувати Вас у питаннях розподілу часу і ресурсів на управління потенційними ризиками і подолання непередбачуваних ситуацій. 

БІЛЬШЕ

Визначення та встановлення пріоритету критичних заходів контролю, необхідних для зниження рівня шахрайства, а також підвищення рівня дотримання вимог, виявлення ризиків та звітності щодо них є важливим фактором при веденні бізнесу. Наймайте особу, яка регулярно проводить такі перевірки, якщо Ваші працівники не встигають проводити контроль. 

Щоб забезпечити ефективне функціонування критичних механізмів контролю, створіть систему гарантій їх моніторингу. Час від часу збирайте випадкові зразки і перевіряйте відповідність документів вимогам самостійно. 

Створіть плани резервного копіювання, щоб врахувати відсутність ключових співробітників, відповідальних за моніторинг критичних елементів управління.

Операційний ризик

Зрозумійте ключові ризики у Ваших бізнес-операціях та ланцюжках поставок. Операційні ризики для Вашого бізнесу – це проблеми, з якими Ви можете зіткнутися у своїй повсякденній діяльності, такі як крадіжка або пошкодження Ваших фізичних активів, швидкопсувні товари, кібератаки, збитки, що виникають в результаті неправильних стратегічних бізнес-рішень, крадіжка даних або шахрайство. 

БІЛЬШЕ

Існує багато сценаріїв, коли повсякденна робота Вашого бізнесу може піддатися негативному впливу. Однак слід звернути особливу увагу на порушення безпеки даних та простої бізнесу. 

БІЛЬШЕ

Страхування бізнесу

Після того, як Ви визначили бізнес-ризики, подумайте про отримання відповідної страховки для Вашого бізнесу, так як це забезпечить додатковий захист Ваших активів від ризиків, які Ви не можете пом'якшити, таких як нещасні випадки, стихійні лиха та судові позови. 

БІЛЬШЕ

Скільки буде коштувати страхування, залежить від того, які види страхування Вам потрібні, який діапазон покриття Ви хочете отримати і інших факторів, таких як розмір Вашого бізнесу та Ваш страховий провайдер.

БІЛЬШЕ

Наступна стаття
Поділитися