Перехід на цифрові технології: переваги для Вашого бізнесу

Перш ніж перевести свій бізнес у цифровий світ, Ви повинні усвідомити ключові переваги та аспекти цифрового способу ведення бізнесу.

Цифровий світ: побудова успішного та життєздатного бізнесу

Хоча діджіталізація бізнесу може вимагати початкових інвестицій та збільшення витрат, цифровий спосіб його ведення має багато переваг, серед яких:

швидке зростання доходів за рахунок виходу на регіональний та світовий ринки;

поліпшення відносин із клієнтами, які часто вимірюються вищим показником лояльності клієнтів;

скорочення часу виходу на ринок;

швидке зростання прибутку за рахунок покращення доходів та оптимізації витрат;

вищий рівень утримання клієнтів за допомогою простих і прямих методів звернення до клієнтів;

вищий рівень утримання працівників завдяки загальному підвищенню задоволеності від ведення бізнесу.

Підприємства, які інвестують у цифрові технології та ІТ-рішення легко адаптуються до нових викликів та неочікуваних подій. Цифровий формат ведення бізнесу дозволяє їм швидко реагувати на ринкові зміни, роблячи їх більш стійкими.

Якщо Ваш бізнес лише починає розглядати можливість переходу в цифровий формат, майте на увазі, що діджіталізація передбачає не лише придбання та впровадження ІТ-інструментів та програмного забезпечення, а й трансформацію всього бізнесу, включаючи його операційні моделі та персонал.

Як зробити бізнес екосвідомим

Цифрова трансформація Вашого бізнесу допоможе Вам зробити його життєздатним та забезпечити стійкість. А також продемонструвати мінімальний вплив свого бізнесу на навколишнє середовище. Це допоможе Вам залучити більше нових клієнтів та зробити свій бізнес екологічним. Більш детальніше у розділі "Зробіть Ваш бізнес екологічно чистим - озеленення Вашого бізнесу". 

До типових переваг екологічності та стійкості цифрового бізнесу належать:

відмова від паперових документів, впровадження використання електронного документообігу, засвідчення документів електронним підписом та електронною печаткою (зважаючи на наявні застереження в чинному законодавстві щодо випадків та форм використання електронних підписів та електронного документообігу, та відмови від паперових документів);

зменшення загальної кількості викидів вуглецю та відходів;

поява швидших, ефективніших процесів, які потребують менше ресурсів;

наявність технологічних рішень з цифрової підтримки у виробництві та виготовленні продукції для підвищення ефективності бізнесу, зменшення відходів та виробництво екологічно чистої продукції та послуг.

Нові покоління, як правило, є екосвідомими у виборі товарів і вважають за краще працювати у компаніях, що приділяють більше уваги дбайливому ставленню до природних ресурсів. З погляду бренду та репутації, збільшення привабливості Вашого бізнесу для таких потенційних споживачів та працівників допоможе Вам максимізувати прибуток у майбутньому та розширити свою частку на ринку.

Підвищена екосвідомість не тільки зменшує вплив на навколишнє середовище, але й покращує експлуатаційні показники та життєздатність Вашого бізнесу. 

Попередня стаття
Поділитися