Бізнес-цілі

Приведіть свої бізнес-цілі у відповідність до Вашої бізнес-стратегії, спрямовуючи подальшу діяльність на виконання своєї місії та втілення бачення (візію). 

Ваша Головна бізнес-мета - досягти отримання стабільно високого рівня прибутку завдяки своїй операційній ефективності. Для досягнення цієї мети Вам потрібен комплексний підхід, який охоплює всі основні аспекти Вашого бізнесу, включаючи ринки, на які Ви хочете вийти, продукти та послуги, які Ви пропонуєте, і сегменти клієнтів, на які Ви орієнтуєтеся. Поєднання всіх цих аспектів у Вашій стратегії вкаже Вам чіткий напрямок розвитку з довгостроковою перспективою. 

БІЛЬШЕ

Щоб забезпечити їх значущість та досяжність, зробіть свої цілі РОЗУМНИМИ (конкретними, вимірюваними, досяжними, реалістичними, прив'язаними до термінів), оскільки це гарантує, що вони ретельно продумані та чітко визначені.

Бізнес-стратегія

Бізнес-стратегія - це план того, як досягти цілей Вашого бізнесу: як розвинути сильні сторони Вашого бізнесу, правильно позиціонувати бізнес для отримання конкурентних переваг (на всіх ринках і в рамках ланцюжка створення вартості), визначити сфери для здійснення значних інвестицій часу і ресурсів та стимулювати дії необхідні для досягнення цілей і підвищення ефективності.

БІЛЬШЕ

Наявність стратегії важлива, оскільки вона надає Вашим співробітникам відчуття причетності до процесу досягнення мети, навіть коли мова йде про вжиття заходів, необхідних для підтримки зростання бізнесу, зокрема іноді радикальних. 

БІЛЬШЕ

Дотримуйтесь цих рекомендацій, щоб створити свою власну бізнес-стратегію. 

Попередня стаття
Поділитися