Навчання Вашого персоналу – розвиток навичок


Управління кадрами 

Людський капітал – один з ключових активів Вашого бізнесу. Ваш бізнес повинен забезпечувати, щоб його системи управління персоналом були спрямовані й фактично спричиняли покращення індивідуальної або організаційної продуктивності.

Як правило, управління персоналом ґрунтується на наступних факторах:

Набуття 🡺 пошук і залучення потрібних навичок для Вашого бізнесу.

Розвиток 🡺 формування можливостей Вашої команди, турбота про їх особистий розвиток і забезпечення того, щоб вони продовжували приносити користь бізнесу, а також навчання і підвищення їх кваліфікації.

Утримання 🡺 забезпечення правильного середовища і ресурсів для утримання Ваших працівників у Вашому бізнесі.

БІЛЬШЕ

Планування ділових навичок

В даний час компанії потребують розроблення нових підходів до стратегічного планування трудових ресурсів та управління працівниками, де вирішальне значення мають більш якісні дані прогнозування, високий рівень аналітичних досліджень та моніторингу ефективності персоналу.

Аналіз даних може виявитися корисним для:

🡺 сприяння об'єктивній оцінці та розробленні стратегії управління ефективністю

🡺 розуміння кар'єрних шляхів та індивідуальних планів розвитку

🡺 виявлення неусвідомлених упереджень в процесі підбору персоналу

🡺 розуміння поведінки на робочому місці, ефективності політики утримання та організаційної культури.

Проведіть оцінку ключових процесів бізнесу, щоб визначити навички, необхідні працівникам для розвитку, а також сформувати більш чітку картину при розробленні і проектуванні ініціатив з управління талантами, що дозволить більш цілеспрямовано підходити до реалізації Вашої бізнес-стратегії в розрізі кадрового планування.

Натисніть тут, щоб дізнатися більше про планування ділових навичок. 

Розвиток персоналу

Одним з ключових факторів успішності бізнесу є забезпечення того, щоб Ваші працівники мали відповідні навички та досвід – а також вмотивованість та цілеспрямованість – для надання високоякісних продуктів та послуг. Це вимагає правильного підбору, розвитку, винагороди, просування по службі і призначення фахівців.

Переконайтеся, що Ваші працівники проходять необхідну підготовку для виконання своєї роботи

Існує три основні стилі навчання:

структуроване навчання, включаючи аудиторне або онлайн-навчання

БІЛЬШЕ

навчання на робочому місці, коучинг і наставництво

БІЛЬШЕ

безперервне навчання. 

БІЛЬШЕ

Ви повинні організувати вступне навчання для нових працівників і тих, хто переходить на нові посади. Забезпечення всебічного та добре спланованого введення в курс справ має важливе значення для забезпечення довгострокової ефективності Ваших працівників.

Стратегія та міркування щодо навчання працівників

Підготуйте програму навчання, яка буде ефективною та адаптованою до Ваших загальних потреб у бізнесі та конкретних необхідних навичок.

Незалежно від того, чи є Ваша програма офіційним документом або загальною діловою практикою, візьміть до уваги наступні принципи, що стосуються навчання дорослих:

БІЛЬШЕ

При підготовці власної програми навчання та стратегії враховуйте:

БІЛЬШЕ

Ґрунтуючись на проведеному Вами аналізі потреб і беручи до уваги принципи навчання, рекомендовано підготувати свою річну програму навчання

Професійне навчання по розвитку знань і безперервне навчання

Забезпечення того, щоб Ваші працівники завжди отримували актуальні знання і навички, не тільки допоможе Вашому бізнесу орієнтуватися в змінах, але і допоможе Вам зберегти працівників, оскільки вони цінують інвестиції, які Ви в них вкладаєте.

БІЛЬШЕ

Попередня стаття Наступна стаття
Поділитися