Відділ правових реформ ЄБРР

Відділ правових реформ (ВПР) входить в структуру юридичного департаменту ЄБРР і об'єднує в своєму складі правознавців-фахівців з різних галузей права. ВПР курує виконання Програми правових реформ (ППР), спрямованої на поліпшення інвестиційного клімату в країнах операцій і формування інвестиційно-привабливого, прозорого і передбачуваного правового середовища.

В рамках ППР правознавці ЄБРР виявляють законодавчі та нормативні бар'єри на шляху інвестицій в країнах, де інвестує ЄБРР, і допомагають в розробці реформ, покликаних усувати ці перешкоди. По лінії ВПР розробкою сайту керувала старший юрисконсульт Катрін Брідж-Золлер.

Більш детальна інформація про ВПР і ППР розміщена тут.

Відділ конкурентоспроможності, управління та політичних справ ЄБРР

Даний відділ входить до складу департаменту стратегії та реалізації політики ЄБРР. Відділ конкурентоспроможності, управління та політичних справ (ВКУПС) очолює роботу Банку з питань підвищення якості управління в економіці - правил і інститутів, принципово важливих для ефективного функціонування державного і приватного сектора - у всіх країнах, в яких інвестує ЄБРР. Ця робота включає надання урядам підтримки в розробці і реалізації прозорих, передбачуваних і сприятливих для бізнесу заходів політики та ініціатив, які забезпечують зростання приватного сектора та інвестиційне благополуччя. ВКУПС також сприяє створенню і функціонуванню різних інститутів, від інвестиційних рад та бізнес-омбудсменів до агентств зі сприяння інвестиціям і торгових палат, що надають допомогу підприємцям та інвесторам і дозволяють їм більш впевнено вести бізнес.

По лінії ВКУПС розробкою сайту керувала віце-директор Хестер Кутанш.

Більш детальна інформація про ВКУПС і ППР розміщена тут.

Відділ фінансування та розвитку МСП

Відділ фінансування та розвитку МСП (ФС МСП) здійснює нагляд за реалізацією Ініціативи ЄБРР з підтримки малого бізнесу (ІМБ) - стратегічної ініціативи, яка об'єднує в собі ті інструменти, які ЄБРР використовує для підтримки МСП. В рамках ІМБ для малого бізнесу виділяються кредити і інвестиції за посередництвом кредитних організацій з використанням механізмів поділу ризиків або ж безпосередньо. ІМБ також представляє МСП консультації з питань інновацій і зростання і у взаємодії з владою займається створенням умов для успішної роботи МСП. По лінії ФС МСП розробкою сайту керувала провідний спеціаліст Сімоне Зех-Атанасовскі.

Більш детальна інформація про ІМБ розміщена тут.

Представницькі офіси ЄБРР, компанди Консультації для малих підприємств та Рада бізнес-омбудсмена

Розроблення цільових матеріалів для Грузії, Молдови та України не було б можливе без підтримки, наданої представницькими офісами ЄБРР в Тбілісі, Кишиневі та Києві, та місцевими командами ЄБРР Консультації для малих підприємств.Їхня безцінна підтримка дозволила безперебійно проводити консультації та співпрацювати з місцевими органами державної влади та бізнес організаціями та отримувати глибоке розуміння потреб МСП в кожній відповідній країні.

За підтримки Ради бізнес-омбудсмена ми регулярно публікуємо відповіді на найбільш актуальні запитання бізнесу на нашому сайті.

Служба перекладів ЄБРР

Служба перекладів при Генеральному секретаріаті ЄБРР виконує роботу по забезпеченню важливих письмових та усних перекладів, редагуванню документів, складанню стенографічних звітів і наданню лінгвістичних консультацій, необхідних для виконання найважливіших інституційних, оперативних і комунікативних функцій ЄБРР.

Служба перекладів ЄБРР працює як з офіційними мовами Банку (англійською, німецькою, російською та французькою), так і з мовами країн і організацій-акціонерів ЄБРР.